Jaunumi

Piekto gadu pēc kārtas Ford saņem mazā dzinēja „Oskaru“

Katrs piektais Eiropā pārdotais transportlīdzeklis ir aprīkots ar 1,0 litra EcoBoost dzinēju.

lasīt tālāk
Uzņēmums Ford prezentējis jauno EcoBlue dīzeļdzinēju

Uzņēmums Ford prezentējis pirmo jauno Ford EcoBlue dīzeļdzinēju, kas aprīkots ar izsmalcinātām tehnoloģijām un inovatīvu dizainu un piedāvā lielāku degvielas ekonomiju un mazāk CO2 un NOX izmešu.

lasīt tālāk
Izstādē Auto 2016 – Ford Edge, Focus RS un muskuļotais Ford Mustang

Jau no 15. līdz 17.aprīlim Ķīpsalā norisināsies lielākā autoindustrijas izstāde Baltijā Auto 2016, kurā pirmo reizi Baltijas valstīs varēsi aplūkot jaunos automobiļus Ford Edge un Focus RS, kā arī leģendāro šoseju valdnieku Ford Mustang, kas piedalās tikai lielākajās un labākajās starptautiska mēroga izstādēs.

lasīt tālāk
Video: brauciens apkārt pasaulei ar simt gadu vecu Ford Model T

Brauciens apkārt pasaulei nav nekāda joka lieta. Turklāt to darīt ar simt gadu vecu Ford Model T ir ekstrēms pārbaudījums, taču tieši to mēģina paveikt Dirks un Trūdija Regteri no Nīderlandes.

lasīt tālāk
Savu pirmizrādi Latvijā piedzīvojis leģendārais Ford Mustang

10.martā izstāžu zālē H20 6, Rīgā, klātesot auto nozares ekspertiem un citiem interesentiem, savu ilgi gaidīto pirmizrādi Latvijā piedzīvoja jaunais Ford Mustang. Visā pasaulē kulta statusu iemantojusī automašīna tagad pieejama ar virkni uzlabotu dzinēju un manuālajām vai automātiskajām transmisijām, kas nodrošina Mustang cienīgu jaudu jebkurā versijā.

lasīt tālāk
Ford Ženēvā atklāj jauno 200 ZS jaudīgo Fiesta ST200

Ženēvas autoizstādē uzņēmums Ford prezentējis jauno Fiesta ST200 modeli, kas ir par 10% jaudīgāks, nodrošina par 20% lielāku griezes momentu un aprīkots ar īpaši kalibrētu 1,6 litru EcoBoost benzīna dzinēju ar 200 ZS jaudu un 290 Nm lielu griezes momentu.

lasīt tālāk
Eiropā ierodas Ford sistēma SYNC 3

Uzņēmums Ford Motor Company Eiropā laidis klajā tā jauno SYNC 3 komunikācijas un izklaides sistēmu, kas ļaus autovadītājiem ar vienkāršākām balss komandām kontrolēt savietojamus viedtālruņus, audio, navigācijas un klimata kontroles sistēmas.

lasīt tālāk
Ford prezentē jauno Kuga ar SYNC 3 sistēmu, paplašinot Eiropas apvidus automašīnu modeļu klāstu

Uzņēmums Ford Motor Company prezentējis jauno Kuga, piedāvājot klientiem jaunu Eiropā iecienītā apvidus automobiļa modeļa versiju, kas ir tehnoloģiski modernāka, izsmalcinātāka un sportiskāka.

lasīt tālāk
Ford Fiesta atkal kļuvusi par Eiropas iemīļotāko mazauto

Automašīna Ford Fiesta jau ceturto gadu pēc kārtas kļuvusi par pārdotāko mazauto Eiropā. Salīdzinājumā ar 2014.gadu, kad Eiropā tika pārdotas 309,120 Ford Fiesta automašīnas, 2015.gadā pēc ievērojamu uzlabojumu veikšanas šo automobiļu tirdzniecības apjoms palielinājās par 2%, sasniedzot 314,432 pārdotas vienības.

lasīt tālāk
Autoražotājs Ford paātrina sporta modeļu ražošanu Eiropā

Autoražotājs Ford 2016.gadā plāno Eiropā saražot 41 tūkstoti sporta automobiļu salīdzinājumā ar 29 tūkstošiem 2015.gadā. Tas atbilst 40% pieaugumam gada laikā un ir saistīts ar 2015.gada pārdošanas apjoma pieaugumu Eiropā par 63% salīdzinājumā ar 2014.gadu.

lasīt tālāk