Virsbūves serviss

Mums rūp Jūsu automašīna un Jūsu komforts!

Tāpēc gadu gaitā esam uzkrājuši zināšanas, atbilstošu materiālu tehnisko bāzi un strādājam saskaņā ar ražotāju noteiktajiem augstajiem standartiem, lai nodrošinātu Jūsu automašīnai kvalitatīvu remontu.

 Virsbūves servisa piedāvātie pakalpojumi:

  • Automašīnai radīto bojājumu novērtēšana
    - palīdzība, ja automašīna cietusi ceļu satiksmes negadījumā
  • Automašīnas virsbūves ģeometrijas atjaunošana
  • Virsbūves baulēšana un metināšana, plastmasas detaļu remonts
    - piedāvājam virsbūves rezerves daļas un to uzstādīšanu
  • Virsbūves krāsošana, krāsojuma pārbade, virsbūves pulēšana
  • Ražotāja noteikto automašīnas virsbūves garantiju saglabāšana

Turklāt, ja Jūsu automašīnai ir beidzies garantijas periods, mēs izstrādāsim iespēju robežās tieši Jums piemērotu virsbūves remonta piedāvājumu.

Ja Jūsu automašīna ir cietusi ceļu satiksmes negadījumā – sazinieties ar ar mūsu servisa darbiniekiem. Mēs palīdzēsim Jums nokārtot visas nepieciešamās formalitātes, veiksim rūpīgu automašīnas apskati, sazināsimies ar apdrošināšanas kompāniju, kā arī sastādīsim veicamo darbu un izmaksu aprēķinu.

 Ford autosalons Skanstes ielā 4a (pretim Ārēnai Rīga), Rīgā. Tālrunis: 67303014. Darba laiks darba dienās no 8:00 – 18:00.

 ! Stabila un ilgstoša sadarbība ar lielākajām apdrošināšanas kompānijām nodrošina ātru formalitāšu kārtošanas un remontdarbu izpildes procesu.

 

Garantija

Pieteikties automašīnas virsbūves pārbaudei iespējams sazinoties ar mūsu speciālistiem darba dienās no pulksten 8:00 līdz 18:00 pa tālruni 67303000 vai sūtīt e-pastu uz ford@inchcape.lv.

Pēc automašīnas virsbūves pārbaudes informēsim Jūs par pārbaudes rezultātiem un Jūsu automašīnas servisa grāmatiņā veiksim atbilstošu atzīmi, kā arī sagatavosim novēršamo defektu sarakstu un piedāvājumu to novēršanai, ja tādi tiks konstatēti.