Ford Motorcraft serviss

Ford Motorcraft serviss tagad ir pieejams VISIEM PĒCGARANTIJAS Ford automobiļu īpašniekiem.

Ford Motorcraft  -  tā ir kvalitatīva apkope un serviss, par pievilcīgām cenām pēcgarantijas Ford automobiļiem.

 

Gadiem ejot, drošības un uzticamības nolūkā jebkuram automobilim nepieciešama lielāka uzmanība, lai to saglabātu tehniskā kārtībā. Ford Motorcraft - tas ir jauns veids, kā nodrošināt kvalitatīvu servisu un apkopi par sapratīgu cenu pēcgarantijas Ford automobiļiem. Jūs varēsiet izbaudīt profesionālo Ford mehāniķu darbu, kurā tiek izmantota mūsdienīga diagnostika un instrumenti kā arī darbi tiek veikti saskaņā ar ražotāja stingrajām prasībām. Ford Motorcraft serviss piedāvā arī kvalitatīvas Ford oriģinālās rezerves daļas, uz kurām varēsiet paļauties un kuras ļaus jums dzīvot bez raizēm. Automobilis tiks salabots jau pirmajā reizē, lai ar to varētu atsākt braukt pēc iespējas drīzāk. Pats svarīgākais, lielisko apkopi papildina lieliskas cenas, tāpēc tā ir pareizā izvēle jūsu pēcgarantijas Ford.

Mums ir piedāvājumi par izdevīgām cenām apkopei, remontam, kas atbilst jūsu vajadzībām un konkrēta Ford automobiļa vecumam. Izmēģiniet Ford Motorcraft servisu, Ford Motorcraft riepu piedāvājumus, Ford Motorcraft pārbaudi pirms valsts tehniskās apskates un Ford Motorcraft fiksētās cenas visvairāk pieprasītiem remontiem.

Kad vien jūsu pēcgarantijas Ford ir nepieciešama aprūpe, izvēlieties kvalitāti apvienojumā ar saprātīgu cenu.

 

Ekonomiskā apkope Riepu piedāvājumi Pārbaude pirms apskates CSDD Fiksētas cenas pieprasītākiem remontiem Pieteikties servisam

Motocraft piedāvājumā ietilpst automobiļa ekonomiskā apkope, ko veic sertificēti Ford profesionāļi, kuri izprot jūsu automobili.

Ford ekonomiskā* pēcgarantijas apkope Tavai drošībai un izturībai

Ekonomiskā apkope
Vieglajiem automobiļiem tikai 87 EUR**. Komerctransportam tikai 115 EUR**.

  • Eļļas maiņa dzinējā
  • Oriģinālā eļļa
  • Oriģinālais eļļas filtrs;
  • Salona gaisa filtrs;
  • Salona gaisa filtra maiņa;
  • Automašīnas vizuālā pārbaude, kuras laikā tiek vizuāli pārbaudīta ritošā daļa, bremzes,šķidruma līmeņi un apgaismojums;

Vienalga, cik gadu un cik kilometru nobraucis Jūsu uzticīgs Ford, neviens cits tik labi to nezinās, kā oficiālais Ford serviss Inchcape Motors Latvija.


Pieteikties uz servisu*Pēcgarantijas Ford automobiļiem

**Viegliem automobiļiem ar benzīna dzinējiem un darba tilpumu līdz 2.0 l.
Viegliem automobiļiem ar dīzeļdzinējiem un darba tilpumu līdz 2.0 l ekonomiskās apkopes cena 105 EUR.
Komerctransportam ar dīzeļdzinēju un darba tilpumu līdz 3.0 l