Garantija
Ford 3 gadu garantija Komerctransporta 3 gadu garantija Virsbūves garantija Labotu vai mainītu detaļu garantija

 

Mums katram ir savi individuāli paradumi, un mēs katrs savā automobilī pavadām citādu laika daudzumu. Tādēļ mums katram ir arī citādas prasības par automobiļa garantijas nodrošinājumu. Ford piedāvā garantijas risinājumu, kas maksimāli atbilst visām Jūsu vajadzībām. Ar 2013. gada 1.janvāri Ford visām jaunām pasažieru automašīnām piešķir 3 gadu rūpnīcas garantiju! Jūs iegūstat visaptverošu nodrošinājumu negaidītiem remontu izdevumiem visām galvenajām automobiļa sastāvdaļām uz līdz pat 3 gadiem vai līdz 100 000 km nobraukumam*, turklāt pirmos divus gadus Jūs varat braukt bez nobraukuma ierobežojuma.** Ford komerctransportam ar šī gada 1.janvāri turpmāk 3 gadu rūpnīcas garantija - turklāt, pirmie divi gadi ir bez nobraukuma ierobežojuma.***

Ar Ford 3 gadu garantiju Jūs varat būt drošs, ka Jūsu Ford automobilis ir vislabākajās rokās, jo neviens to nepārzina labāk kā pilnvarots Ford automehāniķis.


Jums arī ir iespēja iegādāties 2 gadu Ford Protect pagarināto garantiju. 

Vairāk par Ford Protect pagarināto garantiju skatīt sadaļā Ford pagarinātā garantija.

 

Ko iegūstu ar Ford 5 gadu garantiju?

Ar Ford 5 gadu garantiju neparedzētu remontdarbu izmaksas neradīs Jums papildus izdevumus. Ford garantija segs izdevumus garantijas remontdarbiem, un Jūs varēsiet turpināt ceļu cik drīz vien iespējams. Un pat, ja remonta darbu izmaksas palielināsies garantijas perioda laikā, Jūs to nejutīsiet, jo izmaksas segs Ford 5 gadu rūpnīcas garantija.


Ford 5 gadu garantijas priekšrocības varēsiet izmantot arī tad, ja ar Jūsu automašīnu viss būs kārtībā. Neizmantoto Ford 5 gadu garantijas periodu var nodot tālāk jaunajam īpašniekam, ja izlemjat savu automašīnu pārdot, līdz ar to palielinot automašīnas vērtību tālākpārdošanas tirgū. Spēkā esoša Ford 5 gadu garantija ir arī kā pierādījums, ka Jūsu Ford ir veikti regulāri apkopes darbi un tas ir labā tehniskā stāvoklī.

 • Nekādu neparedzētu izmaksu par remontdarbiem,
 • Augstāka tālākpārdošanas vērtība ar tālāk nododamu Ford 5 gadu garantiju,
 • Regulāras apkopes, dokumentēts automobiļa stāvoklis un garš garantijas periods nozīmē Jūsu auto pievienoto vērtību.
Kas ir iekļauts Ford 5 gadu garantijā?

Ford 5 gadu garantija sniedz ļoti daudz priekšrocību. Ja garantijas darbības laikā materiāla vai ražošanas defekta dēļ salūzt garantijā ietilpstoša sastāvdaļa, mēs segsim visas ar tās labošanu vai nomaiņu saistītās izmaksas, t.i., maksu par darbu un rezerves daļām, ieskaitot PVN.

Ford 5 gadu garantija sedz remonta un nomaiņas izmaksas:

 • Dzinējam;
 • Pārnesuma kārbai;
 • Katalizatoram ( Katalītiskajam konvertierim);
 • Priekšējai un aizmugurējai asij;
 • Stūres iekārtai;
 • Bremžu sistēmai (izņemot normāli dilstošas detaļas: bremžu uzlikas, bremžu diskus, bremžu lokus un bremžu trumuļus);
 • Gaisa kondicionēšanas sistēmai (izņemot kondicioniera gāzi (aukstuma aģentu));
 • Apsildes sistēmai;
 • Ford audio sistēmai (ja tā uzstādīta rūpnīcā);
 • Visai elektrības sistēmai kopumā, kā arī dzinēja vadības sistēmai, centrālās atslēgas sistēmai, ABS, elektriski regulējamo sēdekļu sistēmai un elektronisko drošības un komforta sistēmu sastāvdaļas, kas Jūsu Ford automobilī uzstādītas rūpnīcā

Ford 5 gadu garantija nesedz:

 • normālu detaļu nodilumu un darbu par šo detaļu nomaiņu;
 • bojājumus, kas radušies, ja automobilis bijis atstāts novārtā, veikta tā neatļauta pārbūve, izmantots sacīkstēm vai rallijiem;
 • virsbūves apdares un krāsošanas darbus (sākot ar 3. ekspluatācijas gadu);
 • stiklu nomaiņas darbus (sākot ar 3. ekspluatācijas gadu);
 • polsterējumus un interjera apdari, kā arī diagnostikas un apkopes darbus.


Sīkāku izklāstu lūdzam skatīt šeit un automašīnas garantijas grāmatiņā.

Kādi ir Ford 5 gadu garantijas nosacījumi?

Jūsu automašīnas īpašnieka ceļvedī un Tehniskās apkopes grāmatiņā aprakstīts, kā transportlīdzekli pareizi kopt un lietot. Pareiza ekspluatācija un lietošana nodrošinās pret lieliem remonta izdevumiem, kuri rodas nepareizas lietošanas vai neatbilstošas ekspluatācijas dēļ.

Jums kā automašīnas īpašniekam, lai saglabātu savu automašīnu vislabākajā stāvoklī un saglabātu automašīnas garantiju jāveic visas automašīnas tehniskās apkopes un pārbaudes atbilstoši grafikiem un prasībām, kas norādītas automašīnas garantijas grāmatiņā saskaņā ar Ford rūpnīcas noteiktajiem standartiem.

Lai Jūs kā automašīnas īpašnieks vienmēr būtu pārliecināts, ka Jūsu automašīnai visi darbi tiek veikti saskaņā ar Ford rūpnīcas norādījumiem un tiek izmantotas atbilstošās detaļas un šķidrumi, mēs iesakām Jums garantijas laikā apmeklēt Ford dīlera servisu.

Automašīnas īpašnieka atbildības skatīt šeit un automašīnas garantijas grāmatiņā.

Kā varu pieteikt savu automašīnu garantijas remontam?

Pieteikt garantijas remonta darbus Jūs varat pie Ford oficiālā dīlera, Latvijā Inchcape Motors Latvia SIA, Skanstes ielā 4a (pretī Arēnai Rīga) Tālr.67303020. Sazināties ar mums

Plašāka informācija par Ford 5 gadu garantiju pieejama Jūsu Ford garantijas grāmatiņā.

*Attiecīgi kurš no norādītajiem iestājas pirmais – 5 gadi vai 100 000km nobraukums
**Pirmos divus gadus Jūs varat braukt bez nobraukuma ierobežojuma, bet, ja beidzoties diviem gadiem ir pārsniegts 100 000 nobraukums, garantija nav spēkā.

***Attiecīgi kurš no norādītajiem iestājas pirmais - 3 gadi vai 100 000km nobraukums. Pirmie divi gadi bez nobraukuma ierobežojuma. Ja beidzoties diviem gadiem ir pārsniegts 100 000km nobraukums, garantija nav spēkā.

****Eiropas valstis definētas kā: Andora, Albānija, Austrija, Baltkrievija, Beļģija, Bosnija un Hercegovina, Bulgārija, Horvātija, Kipra, Čehijas Republika, Dānija, Igaunija, Somija, Francija, Vācija, Gibraltārs, Grieķija, Ungārija, Īrija, Itālija, Kosova, Latvija, Lihtenšteina, Lietuva, Luksemburga, Maķedonija, Malta, Melnkalne, Moldova, Monako, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Krievija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Turcija, Ukraina, Apvienotā Karaliste.

*****Ford Protect jāiegādājas, kamēr Jūsu automašīnai vēl ir spēkā Ford rūpnīcas noteiktā garantija.

Apskatīt Ford vieglo automašīnu modeļu klāstu šeit