Jaunais Transit Connect

Ikviens Transit ir veidots ar mērķi, un jaunais Transit Connect nav izņēmums.

Izturīgais, praktiskais un uzticamais minivens izceļas ar plašu kravas nodalījuma ietilpību — 2,9 m3 L1 (īsās riteņu garenbāzes) versijā un 3,6 m3 L2 (garās riteņu garenbāzes) versijā — un kravnesību līdz 1000 kg.

Pārdomātā starpsiena ar atveri ļauj iekraut automobilī caurules, trepes un citu līdz 3 m garu kravu L1 versijā un līdz 3,4 m garu kravu L2 versijā.

Virkne benzīna dzinēju un dīzeļdzinēju apvienojumā ar piecpakāpju vai sešpakāpju manuālo transmisiju nodrošina iespaidīgu jaudu un griezes momentu, kā arī izcilu degvielas ekonomiju: no 4 l/100 km, kas atbilst 105 g CO2 izmešu uz kilometru.

Par savienojamību, izklaidi, drošību un aizsardzību gādā progresīvas tehnoloģijas, piemēram, aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma, kas uztver neizbēgamu sadursmi, braucot ar nelielu ātrumu, un automātiski bremzē.

Pateicoties daudzpusīgajam divvietīgajam blakussēdētāju sēdeklim, modelī Van ir iespējams pārvadāt līdz trīs cilvēkiem, savukārt modelī Double-Cab-in-Van un Kombi — septiņus cilvēkus, kā arī uz jebkuru darbavietu aizvest darba kolēģus, nepieciešamos materiālus un aprīkojumu darba paveikšanai.

Izpētiet jauno Transit Connect un uzziniet vairāk par tā dizainu, braukšanas īpašībām, uzturēšanu un izmaksām, veiktspēju un efektivitāti, drošību un aizsardzību, virsbūves tipiem un specifikāciju un modeļiem.