Jaunais Ford Transit

Jaunais Ford Transit ir lielākais mikroautobuss piedāvājuma klāstā. Bet plašā riteņu garenbāžu, kabīnes stilu, jumta augstumu, dzinēju un citu sastāvdaļu izvēle nodrošina plašas transportlīdzekļa pielāgošanas iespējas. Īsāk sakot, pasakiet savu nodarbošanos, nosauciet savas prasības, un jūs atradīsiet piemērotu Transit versiju, kas šo darbu paveiks.

Garajā progresīvo tehnoloģiju sarakstā ietilpst Ford SYNC ar avārijas palīgsistēmu, adaptīvā kruīza kontrole un līkumu braukšanas kontrole. Tās visas ir radītas, lai atvieglotu jūsu dzīvi, kā arī lielākā daļa no tām darbojas automātiski, ļaujot jums koncentrēties uz daudz svarīgākām lietām.


Citas tehnoloģijas, piemēram, viedā reģeneratīvā lādēšana, padara jaunos un jaudīgos Transit dzinējus vēl ekonomiskākus.


Kas attiecas uz kravas nodalījumu, cik daudz vietas jums vajag? Jaunajā Transit ir plaša kravas telpa ar ietilpību līdz 15,1 m3 un vieta pat 4,2 m garu priekšmetu pārvadāšanai (ar standartaprīkojumā iekļauto starpsienu). Ar transportlīdzekli iespējams pārvadāt līdz 3,5 t smagu kravu.

Lai arī ko jūs pārvadātu, īpaši izturīgās slēdzenes un pārdomāti veidota signalizācijas sistēma sargās gan jūsu kravu, gan pašu transportlīdzekli.