Jaunais Ford Tourneo Custom

Modelī Tourneo Custom ir paņemtas un uzlabotas labākās lietas no Ford pasažieru transportlīdzekļiem, piedāvājot plašumu un komfortu līdz deviņiem cilvēkiem jaunā, mūsdienīgā veidolā.

Šis automobilis ir radīts, lai aizsargātu visus. Jūs noteikti pārliecinās tas, ka Tourneo Custom ir piešķirts Euro NCAP maksimālais 5 zvaigžņu drošības novērtējums. Divām inovatīvām tehnoloģijām — kursa maiņas brīdinājuma sistēmai un Ford SYNC® ar avārijas palīgsistēmu — ir piešķirta arī Euro NCAP Progresa balva.

Greznajā salonā ir inovatīvā daudzpusīgā aizmugurējo sēdekļu sistēma ar vairāk nekā 30 konfigurācijām tieši tik lielai elastībai, kāda jums nepieciešama. Tajā ir arī tādas progresīvas sistēmas kā Ford SYNC ar balss vadību un MP3/tālruņa pievienošanas funkciju, kas avārijas gadījumā var pat palīdzēt izsaukt glābšanas dienestus. Savukārt transportlīdzekļa aerodinamiskais dizains, ekonomiskais dzinējs un degvielas taupīšanas tehnoloģijas, piemēram, automātiskā Start-Stop sistēma, padara to par vienu no visu laiku efektīvākajiem pasažieru transportlīdzekļiem.

Tourneo Custom ir ārkārtīgi rentabls uzņēmējdarbības vajadzībām, kā arī drošs, grezns transportlīdzeklis ģimenei un draugiem, kā arī viņu mantām (lai iegūtu vēl vairāk vietas bagāžai, ir pat iespēja izvēlēties garās riteņu garenbāzes versiju L2). Tāpēc izpētiet tā braukšanas īpašības, veiktspēju un efektivitāti, drošību un aizsardzību un dizainu.