Jaunais Ford Tourneo Connect

Jaunais Tourneo Connect ir citāds pasažieru transportlīdzeklis. Tas ir vieds pasažieru transportlīdzeklis.
Vieds tāpēc, ka tas ir ļoti daudzpusīgs: modelī Tourneo Connect ir vieta līdz pieciem cilvēkiem, savukārt modelī Grand Tourneo Connect — līdz septiņiem cilvēkiem. Pateicoties 16 dažādām sēdvietu konfigurācijas iespējām, tajā ir arī vienkārši atbrīvot vietu visai nepieciešamajai bagāžai un aprīkojumam.
Vieds tāpēc, ka jūs varat baudīt iedvesmojošu veiktspēju un izcilu degvielas ekonomiju, ko piedāvā progresīvi benzīna dzinēji un dīzeļdzinēji. Piemēram, revolucionārā 1,0 l EcoBoost benzīna dzinēja degvielas patēriņš ir 5,6 l/100 km (kombinētajā ciklā), bet tā saražotais CO2 izmešu daudzums ir tikai 129 g/km. Uzlabotā 1,5 l dīzeļdzinēja degvielas patēriņš ir 4,6 l/100 km (kombinētajā ciklā), bet tā CO2 izmešu daudzums ir vien 120 g/km.
Vieds, jo ievērojamas tehnoloģijas var atvieglot jūsu dzīvi. No Ford SYNC ar balss vadību, kas ļauj veikt un saņemt zvanus un pārvaldīt mūziku ar vienkāršām balss komandām, līdz aktīvajai pilsētas bremzēšanas palīgsistēmai, kas var palīdzēt izvairīties no avārijām nelielā ātrumā, bremzējot jūsu vietā.
Vieds, jo rūpējas par jūsu sirdsmieru: piecvietīgais Tourneo Connect ir pirmais un vienīgais automobilis klasē, kuram piešķirts Euro NCAP 5 zvaigžņu drošības novērtējums.
 
Apvienojumā ar funkcijām un komfortu, kas raksturīgs premium klases pasažieru transportlīdzeklim, kā arī dizaina un uzbūves kvalitāti, kas veidota ilgam mūžam, Tourneo Connect var būt patiešām gudra izvēle.

Izpētiet jauno Tourneo Connect un uzziniet vairāk par tā dizainu, braukšanas īpašībām, veiktspēju un efektivitāti, drošību un aizsardzību, virsbūves tipiem un specifikāciju un modeļiem.

Tourneo Connect

Sēdvietu skaits: 5

Grand Tourneo Connect

Sēdvietu skaits: 5 vai 7