Ford Kuga

Jaudīgs, atjaunināts un vēl stilīgāks gan no ārpuses, gan iekšpusē – tāds ir mūsu jaunais Ford Kuga SUV modelis. Jaunajam Ford Kuga modelim ir pārsteidzoša ietilpība, un tas var lepoties ar inovatīvajām tehnoloģijām, kas palīdzēs piepildīt jūsu sapņus par bezceļu braukšanas piedzīvojumu.

Ford Kuga eksterjers un interjers ir eleganti tēlniecisks un izsmalcināts. Muskuļotais vidus posms piešķir šim sporta un bezceļa SUV modelim raksturīgo robusto izskatu un slaidais aizmugures dizains papildinoši noslēdz kopējo tēlu.

Inteliģentā pilnpiedziņas sistēma acumirklī pielāgojas braukšanas virsmai un apstākļiem, aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma ļauj izvairīties no sadursmēm pie maza ātruma, bet Ford SYNC sistēma nolasa Jums priekšā saņemtos teksta ziņojumus un ļauj brīvroku režīmā atskaņot mūziku, veikt un saņemt zvanus, kā arī izpildīt virkni citas darbības. Ford Kuga ir pirmais mūsu SUV modelis ar inovatīvo brīvroku bagāžas nodalījuma atvēršanas funkciju. Ar to rīkoties ir tik viegli, ka pat ar aizņemtām rokām Jums atliek vien pakustināt kāju zem bufera un bagāžnieks pats atveras un aizveras.

Pilnībā aprīkots ar jaunām inovatīvām ierīcēm, Kuga paceļ SUV automašīnas stilu un tehnoloģisko izpildījumu jaunā līmenī.