Jaunais Ford Focus ST

Sacīkšu trasē pārbaudīta veiktspēja un izcila efektivitāte, progresīva tehnoloģija un mūsdienīgs dizains: jaunajā Focus ST tas viss ir apvienots vienā satriecošā veselumā.

Šis ir visu laiku izsmalcinātākais jebkad radītais Focus ST ar pārstrādātu un pārdomāti veidotu virsbūves dizainu un vēl plūstošāku un izsmalcinātāku salona dizainu.

JAUNĀS PAAUDZES MODELIS

Jaunais Ford Focus ST izceļas ar plašu iespaidīgu tehnoloģiju klāstu. Piemēram, Ford SYNC 2 ar balss vadību un skārienekrānu ļauj vadīt automobiļa navigācijas sistēmu, izklaides sistēmu un klimata kontroli ar balsi vai pieskārieniem.

VIRKNE PROGRESĪVU DZINĒJU

Virkne progresīvu dzinēju nodrošina izcili līdzsvarotu jaudas un degvielas ekonomijas kombināciju. To vidū ir 2,0 l 250 ZS benzīna dzinējs un pirmo reizi modelī Focus ST pieejamais 185 ZS dīzeļdzinējs.

DIZAINS, KAS VĒL VAIRĀK UZLABO VEIKTSPĒJU

Jaunā Focus ST ceļam cieši piegulošā stāja un izteiksmīgais dizains ir veidots ar nolūku. Pārliecinošu izskatu tam piešķir tādi elementi kā dinamiski veidotais dzinēja pārsegs, šaurie priekšējie lukturi un dubults sešstūra formas izpūtējs. No sacīkšu automobiļiem aizgūtais pārdomātais dizains arī izceļ tā veiktspēju, aerodinamiku, piespiedējspēku un saķeri ar ceļu.

IKVIENA TEHNOLOĢIJA JŪSU RĪCĪBĀ

Iekāpjot salonā, iekārtojoties ergonomiski veidotajā Recaro sporta sēdeklī un satverot stūri ar plakano lejasdaļu, jūs nekavējoties sajūtīsit saikni ar automobili. Pateicoties pārdomātam izkārtojumam, galvenie vadības elementi un funkcijas ir ērti sasniedzamas. Un īpašā dizainā veidotie pedāļi burtiski noliek ST nepārspējamo jaudu jums pie kājām. ST raksturīgajā mērinstrumentu panelī tiek attēlota informācija par turbokompresora virsspiedienu, eļļas temperatūru un eļļas spiedienu.

SATRIECOŠS AUTOSPORTA IEDVESMOTS DIZAINS

Piešķiriet automobilim individualitāti, izvēloties kādus no plašā klāstā pieejamajiem diskiem, kuru vidū ir arī jauni 19 collu ST dizaina vieglmetāla diski.

JAUDĪGS PIEDĀVĀJUMA KLĀSTS – PILNS KRĀSU

Izvēlei pieejamas plašas virsbūves krāsas izvēles iespējas, kas iemieso jūsu stila būtību.

AUTOMOBIĻA TĒLS AR SEV TĪKAMĀKO APDARES VEIDU

Lai arī ko jūs izvēlētos, visas apdares veidotas no premium klases materiāliem un pievēršot uzmanību pat sīkākajiem apdares elementiem.