Pilnais izmērs Lejupielādēt

Ford iosis x konceptauto

Konceptauto
Ford EVOS konceptauto

Frankfurtes auto šovā objektīvu lēcas šoreiz bija pavērstas galvenā notikuma - jaunā konceptauto Ford Evos virzienā. Automašīna ar klasisko sporta auto siluetu un netipisku durvju konstrukciju nepārtraukti saistīja arvien jaunus un jaunus interesentus, uz kuru jautājumiem atbildēja Ford dizaina nodaļas darbinieki.

Lai gan Evos ir absolūts konceptauto, kas tapis vairāku Ford dizaina nodaļu sadarbībā, tas iezīmē vairākus svarīgus attīstības virzienus, kuru iznākums būs vērojams jau nākamās paaudzes Mondeo modelī.

Ford Evos konceptauto ar savu izaicnošo dizainu un inovatīvām tehnoloģijām demonstrē vīziju kāds Ford zīmols attīstīsies nākotnē. Ar Ford Evos Ford aizsāk darbu pie jaunās paaudzes automašīnu modeļiem.

Ford Evos ir izstrādātas īpašas sānu durvis, kas paceļas kā spārni un iekļūšana četrās automašīnas sēdvietās ir ne tikai ērta, bet arī ar nākotnes dvesmu.

Ford Evos interjers ir veidots ietverot jaunākās tehnoloģijas un stilu, tādējādi sagādājot vadītājam vēl lielāku automašīnas vadīšanas prieku. "Ar Ford Evos konceptauto mēs vēstam par Ford dizaina attīstību - izteiktās automašīnas līnijas, braukšanas prieks, premium zīmola attieksme pret savu klientu un pāri visam - elpu aizraujoši skaisti automobiļi. Ford automašīnas vienmēr tiek veidotas saskaņā ar Ford kinētisko dizvainu un Ford Evos konceptauto parāda tā jauno attīstības virzienu, kas būs redzams mūsu jaunajās automašīnās," teic J.Meijs (J.May) Ford grupas vice-prezidents, dizaina un kreatīvās nodaļas vadītājs.

Ford iosis Concept – nākotnes dizaina filozofija

Ford iosis konceptauto iemieso nākotnes dizaina un tehnoloģiju vēstījumu.

To atspoguļo ar elektromotoriem darbināmās sānu durvis, kā arī atpakaļskata spoguļa vietā integrētās kameras. Turklāt šim konceptauto ir atmiņas kartes pieslēgvieta, kas aizvieto atslēgu un saglabā visus individuālos (audio un vadības) iestatījumus.

Iespaidīgs salona dizains

Ford iosis Concept salons veidots, vadoties pēc tās pašas formas izteiksmes kā virsbūve. Pirmais, ko pamana, ir ultra modernā alumīnija stūre ar ādas apdari.

Autovadītāja vieta, kā arī viss priekšējais panelis ir viegli pārskatāmi. Modeļa sportisko un dinamisko raksturu pastiprina futūristisku, taču vienlaikus augstvērtīgu materiālu izvēle. Tiek izmantoti gan tādi materiāli kā audums, plastmasa un āda, gan arī neoprēns un alumīnijs. Šo sastāvdaļu saspēle rada tehniski modernu un dinamisku gaisotni.

Ford iosis X Concept

Der Ford iosis X Concept turpina Ford kinētiskā dizaina koncepciju un pārsteidz ar atlētisku un estētisku kopējo iespaidu.

Tā iespaidīgajā priekšējā daļā dominē izteiktais apakšējais radiatora režģis. Augšējais radiatora režģis kalpo kā papildu gaisa atvere, un uz tā novietots Ford logo.

Virsbūves spēcīgās līnijas iezīmē enerģiju kustībā: tas ir iedvesmojošs stila sajaukums starp sportisku kupeju un kompaktu SUV.

Izdevies salons

Ford iosis X Concept salonā dominē plūstošas formas un jaunākās tehnoloģijas. Izcila iezīme ir daudzfunkcionālā viduskonsole, kas radīta pēc moderna helikoptera konstrukcijas parauga, attiecīgi arī mērinstrumentu paneļa un dažādu apdares materiālu dizains līdzinās helikoptera dizainam.

Salona aprīkojumā pieejamās tehnoloģijas atbilst pat visaugstākajām prasībām, to vadība ir vienkārša un tikpat intuitīva kā datora spēļu konsole.

Īpašu uzmanību pievērš caurspīdīgā grīda, kas veidota no izteikti izturīga dzidrināta stikla, kas acīmredzami atspoguļo Ford iosis X Concept saikni ar ceļa virsmu.

Modernas krāsas – kā salonā, tā arī ārpusē

Radot krāsu toņus, mēs iedvesmojāmies no ekstrēmiem sporta veidiem, tāpēc tās ir svaigas un stilīgas.

Jauna un neierasta ir lieliskā Ice White krāsa ar ziliem Flip efektiem un dubulto sudraba līniju no dzinēja pārsega līdz pat stikla jumtam. Salonā mēs esam izmantojuši mirdzošu balto krāsu, piemēram, viduskonsoles augšdaļā un uz modernās 3 spieķu stūres. 

iosis MAX

Šis konceptauto sniedz ieskatu nākamajā MAV (Multi-Activity Vehicle) automobiļu paaudzē. Ar tālāk attīstīto Ford kinētisko dizainu iosis MAX nosaka jaunus uzstādījumus attiecībā uz aerodinamiku. Tādējādi šis multitalants ir pilnībā gatavs visiem mūsu laikmeta izaicinājumiem. Tam ir ne tikai atbilstošs dizains un praktiskums, kas nepieciešams visai ģimenei, bet gan arī ļoti efektīvs un taupīgs dzinējs!

Virsbūve – atsvaidzinoši moderna

Šī fascinējošā konceptauto sportiskais stils šķiet tik pat slaids un dinamisks kā kupejai. To nodrošina tālāk attīstītais Ford kinētiskais dizains, kas šo auto izceļ no citu šī segmenta auto kantainās formas. Trapeces formas radiatora režģis un gareniski izstieptie lukturi, kā arī elegantā sānu līnija un atraktīvā aizmugurējā daļa ar LED gaismām nodrošina temperamentīgu uznācienu. To pastiprina iosis-MAX plašais stiklojums.

Salons – fleksibls un praktisks

isosis MAX piedāvā ideālu dizainu, kas domāts ģimenei un ceļošanai. Atsakoties no konvencionālā B-balsta, piekļūšana modernajam salonam ir padarīta īpaši ērta. Salonā tiek turpināts virsbūves dinamiskais vizuālais tēls. Mērinstrumentu panelis, viduskonsole un sēdekļi it kā lidinās salonā. Siltie pelēkie toņi ar dzelteniem akcentiem pasvītro gaisīgo noskaņu.

Dinamiski un ekoloģiski dzinēji

Pateicoties inovatīvajai piedziņas koncepcijai, iosis MAX spēj stāties pretī nākotnes izaicinājumiem. Piedziņa: 1,6 litru benzīna dzinējs ar 132 kW (180 ZS) jaudu no jaunās EcoBoost dzinēju saimes, kas no 2010. gada būs pieejami Ford automobiļiem Eiropas tirgū. EcoBoost apvieno moderna turbodzinēja priekšrocības ar īpaši efektīvu tiešās iesmidzināšanas tehnoloģiju. Turklāt Ford iosis MAX piedāvā jauno Ford Auto-Start-Stop sistēmu, ieskaitot modernos lukturus un novatorisko Ford PowerShift automātisko transmisiju.

Ford Verve Concept

Ar Ford Verve Concept konceptauto Ford ir no jauna radījis kompaktklases auto. Tā revolucionāri dinamiskais raksturs ir ietekmējies no Ford kinētiskā dizaina, taču tas ir lietotājam draudzīgs un pārliecinošs.

Dominantais radiatora režģis, sportisks dzinēja pārsegs un tālu uz sāniem izstieptie priekšējie lukturi ar gaismas projektoriem un LED-gaismām jau no pirmā acu skatiena rada dinamisku iespaidu.

To papildina izteiksmīgās riteņu arkas un līdz pat aizmugurei izstieptā logu līnija. 18 collu vieglmetāla diski un panorāmas stikla jumts noapaļo šī nākotnes auto raksturu. 

Iedvesmojošs salona dizains

Ford Verve Concept virsbūves dizains tiek veiksmīgi turpināts arī salonā – ar prasmīgi izstrādātajām virsmām, augstvērtīgiem materiāliem un modernāko krāsu izvēli.

Turklāt šis konceptauto izceļas ar augstu aprīkojuma un apdares kvalitāti, tādējādi uzlabojot vadāmību. Katrs slēdzis un katra poga tika radītas ar lielāko mīlestību pret detaļām. Kopumā tā ir pilnībā no jauna radīta kompaktklases auto estētika un funkcionalitāte.