Izvēlies uzticamu palīgu – Ford Transit

Ja esi uzņēmuma vadītājs vai atbildi par transportu savā uzņēmumā, Tev noteikti jāpievērš uzmanība šim piedāvājumam.

Izvēlies un pasūti sava uzņēmuma vajadzībām piemērotāko Ford Transit līdz š.g. 30.novembrim un maksā par 15% mazāk. Piedāvājums spēkā arī pasūtījumiem no rūpnīcas.

Pieprasi sagatavot Tev piedāvājumu mūsu pārdošanas konsultantiem. Zvanot pa tālruni 67303000, rakstot uz e-pastu ford@inchcape.lv vai braucot uz Ford autocentru Skanstes ielā 4a, Rīgā.

S izmērs – Transit Courier. Tas kompaktais automobilis ar ērtu vadāmību, kā arī tam ir viens no mazākajiem apgriešanās rādiusiem klasē, kas ļauj ērti izbraukt šaurās ielās un šaurās stāvvietās.

M izmērs – Transit Connect. Izturīgs, praktisks un uzticams automobilis, kurš izceļas ar kravnesību līdz 1000 kg un plašu kravas nodalījuma ietilpību.

L izmērs – Transit Custom. Pedāvā izcilu degvielas ekonomiju, iespaidīgu kravas ietilpību, kā arī tagad ir pieejams ar automātisko transmisiju.

XL izmērs – Transit. Tas ir lielākais Transit Ford komerctransportu klāstā. Tam ir  vairāku riteņu garenbāzes garumi, kabīnes versijas, jumta augstumi, dzinēju varianti, manuāla vai automātiskā ātrumkārba un bagāta aprīkojumu izvēle. Nosauciet savu nodarbošanos, savas prasības, un mēs atradīsim piemērotāko Transit versiju, kas šo darbu paveiks.

Nepalaid garām izdevību ieekonomēt!

Pieteikties izmēģinājuma braucienam

 

Piedāvājums spēkā līdz 30.11.2017.

Atlaides nesummējas