Ford Transit Custom

Transit Custom uzstāda ekonomijas un kravas ietilpības standartus, uzlabo produktivitāti un atstāj spēcīgu iespaidu uz jūsu klientiem.

Transit Custom ir arī pirmais un vienīgais minivens savā klasē, kuram drošības vērtēšanas organizācija Euro NCAP piešķīrusi maksimālo piecu zvaigžņu novērtējumu. Divām inovatīvām sistēmām — kursa maiņas brīdinājuma sistēmai un Ford SYNC® ar AppLink un avārijas palīgsistēmu — par tehnoloģiskiem sasniegumiem ir piešķirta arī Euro NCAP Progresa balva, kas pirms tam vēl nav piešķirta nevienam komerciālajam transportlīdzeklim.

Transit sērijas vidējā izmēra modelis Transit Custom piedāvā izcilu degvielas ekonomiju, lielākoties pateicoties degvielu taupošām ECOnetic tehnolģijām, piemēram, automātiskajai Start-Stop sistēmai un viedās reģeneratīvās uzlādes sistēmai. Tā ērtais un izturīgais salons atvieglos jūsu ikdienas darbu, jo īpaši tāpēc, ka kabīni ir iespējams izmantot kā mobilo biroju. Iespaidīga ir arī tā kravas ietilpība. Neatkarīgi no tā, vai izvēlēsities Van, Double Cab-in-Van vai Kombi versiju, jūs varēsit paļauties uz daudzām progresīvām sistēmām, tostarp Ford SYNC ar balss vadību, MP3/iPod atskaņošanas funkciju un viedtālruņa savienojamības sistēmu.