Mierīgāka, dinamiskāka darba diena

Transit Custom mazina ikdienas darba spriedzi, vienkārši atvieglojot braukšanu — jo īpaši pilsētā. Lai vēl vairāk atvieglotu dzīvi, kabīne darbojas arī kā mobilais birojs, kurā ir daudz atjautīgu uzglabāšanas nodalījumu un nolokāms galdiņš, uz kura var ērti novietot klēpjdatoru. Savukārt Ford SYNC ar AppLink un avārijas palīgsistēmu nodrošina savienojamību (izmantojot mobilo tālruni) un izklaidi brīvroku režīmā. Pat autovadītāja sēdekli un jauno stūri ir iespējams pielāgot, lai atrastu visērtāko braukšanas pozīciju. 

Atpakaļskata kamera vieglākai braukšanai atpakaļgaitā

Ceļa stabi, atkritumu urnas, zemas sienas… Visu, kas ir aiz muguras, atpakaļskata kamera attēlo atpakaļskata spogulī iebūvētā ekrānā. Tā palīdz ne tikai saskatīt lietas, kuras ir iespējams palaist garām, bet arī novietot automobili stāvvietā, attēlojot virtuālas līnijas, kas palīdz iebraukt pat visšaurākajās vietās. Papildu ērtībām tā tiek aktivizēta automātiski, kad tiek ieslēgts atpakaļgaitas pārnesums. Atpakaļskata kamera ir pieejama papildaprīkojumā komplektācijā ar kursa maiņas brīdinājuma sistēmu (sk. sadaļu Drošība un aizsardzība).

Sensori, kas samazina stresu, novietojot automobili stāvvietā

Papildaprīkojumā pieejamie parkošanās sensori palīdz novērtēt transportlīdzekļa attālumu līdz šķēršļiem priekšā un aizmugurē. Uztverot kādu objektu, tie aktivizē skaņas signālu, kas kļūst arvien skaļāks, tuvojoties tam. Šī funkcija ļauj novietot automobili stāvvietā daudz drošāk.

 

Vieglāka manevrēšana nakts laikā

Nakts laikā, kad jāveic manevri šaurās vietās, Transit Custom palīdz ar jaunu pagriezienu gaismu funkciju (papildaprīkojums). Tā tiek aktivizēta, kad braukšanas ātrums ir mazāks par 50 km/h un tiek pagriezta stūre vai ieslēgti pagriezienu rādītāji. Pēc tam virs priekšējiem lukturiem esošās pagriezienu gaismas automātiski pagriežas, apgaismojot attiecīgo ceļa pusi, lai jūs to varētu labāk saskatīt. Tādā veidā ir vieglāk veikt manevrus.

Mazāk nogurdinoša, ekonomiskāka braukšana

Kruīza kontrole ar regulējamu ātruma ierobežotāju neļauj pārsniegt iepriekš iestatīto maksimālo braukšanas ātrumu. Tā palīdz ietaupīt degvielu, samazina ātruma pārsniegšanas iespējamību un, kā jau visas kruīza kontroles sistēmas, uztur izvēlēto braukšanas ātrumu jūsu vietā, lai jums par to nebūtu jādomā.

Vairāk jaudas. Uzlabota efektivitāte

Transit Custom ir pieejams ar jaunajiem Ford EcoBlue 2,0 l TDCi dzinējiem. 
Tie visi piedāvā vairāk jaudas un griezes momenta nekā to priekšgājēji. Turklāt tie ir taupīgāki un ar mazāku izmešu daudzumu, jau šobrīd atbilstot stingrajam jaunajam Euro 6 izmešu standartam. 
Vairāk jaudas un spēju. Tomēr dabai draudzīgāks un ekonomiskāks – Transit Custom ir prātīgs biznesa lēmums.

Jaunie Ford EcoBlue TDCi dzinēji

Transit Custom jaunie Ford EcoBlue 2,0 l TDCi dzinēji jau tagad atbilst stingrajām Euro 6 izmešu standarta prasībām. Tie apvieno izcilu veiktspēju un jaudu ar zemu degvielas patēriņu un izmešu līmeni – komplektācijā ar papildaprīkojumā pieejamo Start/Stop sistēmu no 6,1 l/100 km un 157 g CO2. Lai vēl vairāk samazinātu ekspluatācijas izmaksas, apkopes intervāli tagad ir līdz pat 58 000 km nobraukums vai 2 gadi. Pateicoties trīs pieejamām jaudas versijām – 105 ZS / 360 Nm, 130 ZS / 385 Nm un 170 ZS / 405 Nm – jūs varēsiet atrast tieši jūsu vajadzībām atbilstošāko dzinēju neatkarīgi no tā, vai pārvadājat vieglas vai smagas kravas vai nepieciešams vilkt piekabi.

​Izcila veiktspēja. Mazāks izmešu daudzums.

Transit Custom jaunie Ford EcoBlue 2,0 l TDCi dīzeļdegvielas dzinēji atbilst stingrajām Euro 6 izmešu standarta prasībām, kas nosaka, ka salīdzinājumā ar Euro 5 standartu slāpekļa oksīda izmešu daudzumam jābūt par 55% mazākam.

Piedeva, kas likvidē piesārņojumu

Selektīvā katalītiskā reducēšanas sistēma SCR izmanto AdBlue®, uz karbamīda/ūdens bāzes veidotu šķidrumu, lai pārveidotu izplūdes gāzēs esošos NOx izmešus par slāpekli un ūdeni. Tad daļiņu filtrs automobiļa izplūdes gāzēs likvidē vairāk nekā 99% izdalīto cieto daļiņu. Lai AdBlue® darbotos pareizi, tā tvertne jūsu Ford EcoBlue dīzeļdzinējā jāpiepilda ar AdBlue® šķidrumu. Kad šķidruma līmenis ir pārāk zems, iedegas brīdinājuma signāls. Plašāka informācija pieejama Transit Custom lietošanas rokasgrāmatā.

Pārnesumu indikators taupīgākai braukšanai

Lai sasniegtu maksimālu degvielas efektivitāti, gaismas indikators mērinstrumentu panelī norāda, kad pārslēgt pārnesumus. Tas ir vienkāršs, bet efektīvs veids, kas padara braukšanu vēl ekonomiskāku.

Efektīva akumulatora uzlāde

Enerģijas rekuperācijas sistēma darbojas daudz efektīvāk nekā tradicionālās sistēmas, jo tā uzlādē bateriju tikai tad, kad tas nepieciešams. Tā izmanto dzinēja bremzēšanas jaudu un lieko enerģiju bremzēšanas laikā, barojot automobiļa elektrisko sistēmu. Lai uzlādētu akumulatoru, nav nepieciešams lieki tērēt degvielu, tādējādi samazinot izmaksas par degvielu un kaitīgo izmešu daudzumu.

Paātrinājuma kontrole ekonomiskākai braukšanai

Šis inovatīvais papildaprīkojums (standartaprīkojums ECOnetic modeļos) kontrolē paātrinājumu atkarībā no automobiļa noslodzes. Atkarībā no izvēlētā braukšanas stila tas ļauj samazināt degvielas patēriņu par līdz pat 15%. Cita starpā, šī sistēma arī palēnina dzinēja, bremžu un riepu nolietojumu un nodilumu.

Vadāmība

Mierīgāka, dinamiskāka darba diena.

Transit Custom mazina ikdienas darba spriedzi, vienkārši atvieglojot braukšanu — jo īpaši pilsētā. Lai vēl vairāk atvieglotu dzīvi, kabīne darbojas arī kā mobilais birojs, kurā ir daudz atjautīgu uzglabāšanas nodalījumu un nolokāms galdiņš, uz kura var ērti novietot klēpjdatoru. Savukārt Ford SYNC ar AppLink un avārijas palīgsistēmu nodrošina savienojamību (izmantojot mobilo tālruni) un izklaidi brīvroku režīmā. Pat autovadītāja sēdekli un jauno stūri ir iespējams pielāgot, lai atrastu visērtāko braukšanas pozīciju.

 

Kontrolēts braukšanas prieks, pateicoties pielāgotai šasijai

Precīzi pielāgota šasija un ievērojami nostiprināta priekšējā un aizmugurējā ass nodrošina izcilu stabilitāti un kontroli. To visu uzlabo optimizēta, īpaši izturīga virsbūves konstrukcija.

Maksimāla saķere labākai kontrolei

Griezes momenta vektorēšanas kontrole reaģē ar ceļa virsmu 100 reizes sekundē (tas ir 33 reizes ātrāk, nekā cilvēks spēj pamirkšķināt). Izmantojot šo informāciju, sistēma līdzsvaro jaudas sadalījumu uz abiem priekšējiem riteņiem. Tas uzlabo saķeri un vadāmību, ļaujot izbraukt līkumus un nelīdzenus ceļus.

 

Ērts, komfortabls, savienots

Prasmīgi veidotajā kabīnē izturību papildina praktiskums. 
Pārdomātais dizains nodrošina daudz mantu uzglabāšanas iespēju. Un, pateicoties tādām modernām tehnoloģijām kā Ford SYNC ar balss vadību, jūs varēsiet izmantot kabīni kā ērtu mobilo biroju.

   

 

Ford SYNC ar AppLink un avārijas palīgsistēmu. Progresīva brīvroku tehnoloģija

Ford SYNC ar AppLink un avārijas palīgsistēmu ļauj pārvaldīt mūziku, kā arī veikt un saņemt zvanus brīvroku režīmā, izmantojot vienkāršas, intuitīvas balss komandas. Piemēram, pasakot „Piezvanīt uz mājām”, sistēma automātiski izveidos savienojumu ar šo tālruņa numuru (ja kontaktu sarakstā ir vārds „Mājas”). Sistēma pat nolasa priekšā mobilajā tālrunī saņemtos teksta ziņojumus.*
Ford SYNC ar AppLink un avārijas palīgsistēmu ļauj arī atskaņot ierakstus no USB vai MP3/iPod, kā arī straumēt mūziku no mobilā tālruņa, izmantojot tikpat vienkāršas balss komandas. Tas nozīmē, ka jūs vienmēr varat turēt rokas uz stūres un pievērst uzmanību ceļam.
Vēl viena svarīga funkcija ir avārijas palīgsistēma. Ja jūsu mobilais tālrunis ir savienots ar Ford SYNC, sistēma var to izmantot, lai avārijas gadījumā izsauktu glābšanas dienestus.

Jauni, vēl ērtāki priekšējie sēdekļi

Tāpat kā stūre, autovadītāja sēdeklis ir pilnībā regulējams, lai jūs varētu atrast ērtāko braukšanas pozīciju. Ir iebūvēts arī rokas balsts, savukārt muguras balsts un sēdekļu apsildes funkcija ir ietverta papildaprīkojumā. Patiesībā komerciālā transportlīdzekļa izturības standartiem atbilstošie sēdekļi ir tikpat ērti kā vieglā pasažieru automobiļa sēdekļi. Tas nozīmē, ka jūs varēsiet baudīt daudz ērtāku dienu biroja krēslā neatkarīgi no tā, vai šis minivens tiks izmantots gariem pārbraucieniem vai biežiem, bet īsiem izbraucieniem.

 

Viss nepieciešamais, lai strādātu ceļā

Transit Custom salons ir aprīkots ar dažādām funkcijām, kas noder darbā. Piemēram, izvēloties divvietīgu blakussēdētāju sēdekli, vidējais sēdeklis ir papildināts ar atlokāmu galdiņu, uz kura iespējams novietot klēpjdatoru vai dokumentu mapi. Tikpat praktiskas ir arī uzglabāšanas iespējas: zem divvietīgā blakussēdētāju sēdekļa apslēpta mantu novietne ar 93 litru ietilpību, nodalījums mērinstrumentu panelī mobilā tālruņa vai MP3/iPod glabāšanai (ar 12 voltu kontaktligzdu), cimdu nodalījums ar A4 formāta ietilpību, kā arī vairāki parocīgi pudeļu un glāžu turētāji.

Tik daudz izklaides, cik vien vēlaties

Automobilī ir pieejams plašs klāsts informācijas un izklaides aprīkojuma, tostarp augstākā līmeņa komplektācija, kurā ietilpst DAB radio, USB pieslēgvieta, daudzfunkcionālais ekrāns, navigācijas sistēma ar visas Eiropas pārklājumu, atpakaļskata kamera, Ford SYNC ar AppLink un avārijas palīgsistēmu, kā arī pārdomāts skaļruņu izvietojums.

 

 

Vējstikla tīrītāji, kas pielāgojas lietus stiprumam

Vējstikla tīrītāji ar lietus sensoru sāk darboties, kolīdz uztver mitrumu uz vējstikla, un pielāgo tīrīšanas intervālu atbilstoši laikapstākļiem. Ir iespējams izvēlēties pat sešus uztveršanas līmeņus, no kuriem atkarīgs tas, cik daudz šķidruma uzkrājas uz vējstikla, pirms tas tiek notīrīts. Vējstikla tīrītāji ar lietus sensoru ir pieejami papildaprīkojumā kopā ar automātiskajiem priekšējiem lukturiem (sk. tālāk).

Priekšējie lukturi, kas ieslēdzas automātiski, kad tas ir nepieciešams

Transit Custom ir aprīkots ar sensoriem, kas uztver apgaismojuma samazinājumu un automātiski ieslēdz priekšējos lukturus, atvieglojot braukšanu krēslas laikā. Tie ieslēdzas automātiski arī tad, kad automobilis iebrauc tunelī. Automātiskie priekšējie lukturi ir pieejami papildaprīkojumā kopā ar vējstikla tīrītājiem ar lietus sensoru (sk. iepriekš).

 

Apsildāmais Quickclear vējstikls padara loga skrāpēšanu par pagātni

Vienkārši nospiediet pogu, un iebūvētie apsildes elementi ātri notīrīs ledu vai sniegu, lai tas nebūtu jādara jums (pieejams papildaprīkojumā).

Ford Easy-Fuel pareizās degvielas iepildīšanai

Sistēma vienkārši neļaus iepildīt nepareizo degvielu, jo degvielas tvertnē vienkārši nav iespējams ielikt nepareizo uzgali. Turklāt, tā kā sistēma ir bez vāciņa, jums vairs nekad nebūs jāsmērē rokas, ņemot rokās netīru degvielas tvertnes vāciņu.

Ārējie atpakaļskata spoguļi, kas drošības nolūkā pielokās paši

Papildaprīkojumā pieejamie elektriski pielokāmie spoguļi tiek pielocīti, nospiežot vienu pogu, lai novērstu to sasišanu. Tiem ir arī apsildes funkcija, kas nodrošina skaidru redzamību sala laikā, kā arī iebūvēti pagriezienu rādītāji.

Automātiskās tālās gaismas. Uzlabo redzamību, neapžilbinot citus

Automātiskās tālās gaismas ir nenovērtējams palīgs braukšanai naktī, kas, uztverot pretim braucošu transportlīdzekli, automātiski pārslēdz tuvās gaismas. Kad ceļš atkal ir brīvs, sistēma automātiski pārslēdz tālās gaismas. Automātiskās tālās gaismas ir pieejamas papildaprīkojumā komplektācijā ar kursa maiņas brīdinājuma sistēmu (sk. sadaļu Drošība un aizsardzība).
[Aprīkojums pieejams 13.5MY modeļos]

*Mobilajiem tālruņiem, kas ir savietojami ar Ford SYNC ar AppLink un avārijas palīgsistēmu.
Teksta ziņojumu nolasīšanas funkcija nav pieejama iPhone tālruņiem.

Drošība pirmajā vietā

Automobilī Transit Custom drošība ir visnozīmīgākā. Tādēļ mēs esam to aprīkojuši ar neskaitāmām tehnoloģijām un ierīcēm, lai jūs un jūsu krava vienmēr būtu drošībā. 
Sākot no kursa maiņas brīdinājuma sistēmas līdz Ford SYNC ar avārijas palīgsistēmu – Transit Custom nodrošinās, ka galamērķī nokļūstat bez problēmām.

​Ford SYNC ar avārijas palīgsistēmu izsauc glābšanas dienestus pat tad, ja autovadītājs to nespēj

Būtisks un varbūt pat dzīvībai svarīgs Ford SYNC elements ir avārijas palīgsistēma. Praktiski neiespējamā avārijas situācijā, kad tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens vai deaktivizēts degvielas sūknis, sistēma autovadītāja vietā automātiski veic zvanu glābšanas dienestiem. Autovadītājam ir iespēja zvanu pārtraukt vai izvēlēties nepieciešamos pakalpojumus. Sistēma sniedz būtisku informāciju, piemēram, GPS koordinātas, pat tad, ja autovadītājs ir bezsamaņā.*

*Ford avārijas palīgsistēma darbojas vairāk nekā 30 Eiropas valstīs. Tā darbojas apvienojumā ar savietojamu un pievienotu mobilo tālruni, kad tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens (izņemot ceļu gaisa drošības spilvenu) vai sensors, kas uztver sadursmi, deaktivizē degvielas sūkni. Teksta ziņojumu nolasīšanas funkcija un avārijas palīgsistēma nav pieejama visās Eiropas valstu valodās.

Papildu kontrole, uzsākot braukšanu kalnā

Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā uz brīdi aptur automobiļa ripošanu atpakaļ, ja braukšana tiek uzsākta kalnā. Sistēmas darbības pamatā ir spiediena saglabāšana bremzēšanas sistēmā 2,5 sekundes ilgāk, dodot vairāk laika un kontroles, kamēr autovadītājs pārliek kāju no bremzes pedāļa uz akseleratora pedāli. Tas ir noderīgs arī apstājoties un uzsākot braukšanu uz slapja ceļa seguma.

​Maksimāla saķere ar minimālu piepūli

Progresīvā vilkmes kontroles sistēma TCS novērš riteņu izslīdēšanu un nodrošina labāko iespējamo saķeri, veiktspēju un stabilitāti, kad tā nepieciešama visvairāk. Kad tiek uzņemts ātrums, sistēma pastāvīgi uzrauga un pielāgo uz katru riteni nogādātās jaudas daudzumu, nodrošinot maksimālu kontaktu un saķeri.

ESC palīdz saglabāt kontroli jebkurā situācijā

Elektroniskā trajektorijas stabilizācijas kontrole ESC nepārtraukti uzrauga automobiļa stāvokli, uztver novirzīšanos no kursa vai sānslīdi un automātiski stabilizē automobiļa trajektoriju. Sistēma ir radīta, lai palīdzētu saglabāt kontroli un samazināt apstāšanās ceļa garumu avārijas situācijās.

Pretapgāšanās sistēma

Ford unikālais sasveres sensors ļauj pretapgāšanās sistēmai noturēt riteņus uz zemes, it īpaši, kad automobilim ir augsts smaguma centrs un jābrauc asos līkumos.

Drošāka bremzēšana gan ar kravu, gan bez tās

Transit Custom apvieno bremžu pretbloķēšanas sistēmu ABS un elektronisko bremžu spēka sadales sistēmu EBD, kas atkarībā no tā, vai automobilī ir krava vai nav, sadala bremzēšanas spēku starp priekšējo un aizmugurējo daļu. Rezultātā bremzēšana ir efektīvāka un stūrēšana stabilāka, kas ir īpaši nozīmīgi, bremzējot līkuma vidū. Tāpat neatkarīgi no apstākļiem tiek uzlabota bremzēšana īsā distancē.

Papildu jauda ārkārtas bremzēšanai

Ārkārtas bremzēšanas palīgsistēma palīdz Transit Custom ārkārtas situācijās sasniegt maksimālu bremzēšanas spēku. Tā uztver, cik spēcīgi esat nospiedis bremzes, un vajadzības gadījumā spiedienu palielina. Lai vēl vairāk saīsinātu bremzēšanas ceļu, ārkārtas bremzēšanas gadījumā, kad tiek aktivizētas ABS bremzes, jaunas hidrauliskās aizmugurējās bremzes aizmugurējā bremžu sistēmā nodrošina papildu spiedienu.

Brīdinājums aizmugurē braucošajiem straujas bremzēšanas gadījumā

Kad jūs strauji pielietojat bremzes, avārijas bremzēšanas gaismu sistēma automātiski aktivizē bremžu lukturu mirgošanu, lai brīdinātu citus autovadītājus.

Sānu vēja kompensēšanas sistēma

Spēcīga vēja apstākļos palīdz autovadītājam saglabāt braukšanas virzienu, izmantojot elektronisko trajektorijas stabilizācijas kontroli, lai noteiktu, kad uz automobili iedarbojas šķērsvējš.

Maksimāla aizsardzība ar īpaši izturīgu virsbūvi

Transit Custom ir līdz šim pirmais Transit, kura virsbūvē izmantots īpaši augstas izturības bora tērauds. Bora un citu augstas vai īpaši augstas izturības tēraudu saturs virsbūvē, tai skaitā pasažieru drošības karkasā, ir vairāk nekā 40%. Tas to padara īpaši vieglu un izturīgu pret triecieniem. Virsbūves konstrukcija tika uzlabota arī, veicot 4500 datorsimulācijas un 30 triecientestus.

Drošāka centrālā slēgšanas sistēma ar tālvadību

Transit Custom standartaprīkojumā ir iekļauta centrālā slēgšanas sistēma ar tālvadību. Šī jaunā slēgšanas sistēma ir drošāka kā jebkad, jo ļauj atslēgt tikai vienas durvis, automātiski neatslēdzot citas. Pārējās durvis paliek droši aizslēgtas, līdz jūs nospiežat slēdzi autovadītāja durvīs. Ar šo slēdzi var kontrolēt arī visu durvju atslēgšanu un aizslēgšanu.

Divas drošas signalizācijas

Transit Custom papildaprīkojumā ir pieejama perimetra signalizācija, kas izdod skaņas signālu, ja automobiļa durvis vai dzinēja pārsegs tiek atvērts ar spēku. Vēl lielākai drošībai un aizsardzībai izvēlieties Thatcham 1. kategorijas signalizāciju. Tā automātiski aktivizējas, kad automobilis tiek aizslēgts, un izdod spēcīgu skaņas signālu, ja kāds mēģina automobilī iekļūt ar spēku, tas tiek kādā veidā pacelts vai sensori uztver kustību salonā.

Pilnizmēra tērauda starpsiena neļauj iekļūt zagļiem

Pilna augstuma un platuma tērauda starpsiena neļauj zagļiem piekļūt kravai, ja tie ielaužas kabīnē. Tā darbojas arī kā drošības aprīkojums, avārijas gadījumā aizsargājot jūs no kravas vai instrumentu radītiem ievainojumiem.

Slēdzenes ar aizsardzību pret atmūķēšanu

Visas durvju slēdzenes ir aizsargātas ar pretatmūķēšanas mehānismu, kas neļauj tās sabojāt, urbjot vai dauzot.

Moderna atslēga, kas padara centrālo slēgšanas sistēmu divtik drošu

Jauna, moderna izbīdāmā atslēga padara Transit Custom divtik grūti nozogamu, jo tajā esošajam raidītājam ir divi kanāli. Tas nozīmē, ka atslēgu noskenēt vai nokopēt ir praktiski neiespējami. Šī uzlādējamā atslēga ir arī aizsargāta pret viltošanu un ūdensdroša, lai izturētu darba vides grūtos apstākļus.

Papildu neatkarīga rezerves signalizācija

Neatkarīgā rezerves signalizācija ir papildu signalizācijas sistēma, kas ietilpst papildaprīkojumā pieejamās Thatcham signalizācijas komplektā. Kad signalizācija ieslēdzas, tā atskaņo skaņas signālu. Tai ir atsevišķs akumulators, tādēļ tā darbosies pat tad, ja tiks atvienots automobiļa galvenais akumulators.

Viegli strādāt. Ekonomiski braukt

Transit Custom piedāvā pārdomātu un praktisku aprīkojumu, kas palīdzēs veikt ikdienas darbus vieglāk un efektīvāk. 
Tā plašajai kravas telpai ir viegli piekļūt, padarot kravas iekraušanu un izkraušanu īpaši vieglu. 
Transit Custom arī ir veidots tā, lai ekspluatācijas izmaksas būtu pēc iespējas zemākas – tā apkopes intervāli ir līdz pat 58 000 km nobraukums vai divi gadi. Tādēļ tas ne tikai padarīs jūsu darbu vieglāku, bet arī ļaus ietaupīt.

​Unikāls kravas nodalījums ar atvērumu garākas kravas iekraušanai

Transit Custom ir aprīkots ar unikālu funkciju, kas ļauj paplašināt kravas telpu. Kravas nodalījumu no kabīnes atdala pilna augstuma un platuma starpsiena, kurā grīdas līmenī ir paceļams panelis. Tādējādi pat īsās riteņu garenbāzes versijā jūs pa aizmugurējām durvīm pagarinātajā kravas nodalījumā zem divvietīgā priekšējo pasažieru sēdekļa varat ievietot līdz pat 3 metrus garus priekšmetus. Tas ļauj glabāt vērtīgos materiālus automobiļa iekšpusē, nevis visiem redzamā vietā uz jumta.

​Iebūvēti jumta reliņi vairo komfortu, samazina degvielas patēriņu un troksni

Unikālos, novatoriskos jumta reliņus, kad tos nelietojat, var vienkārši nolocīt jumta līmenī. Papildus tam, ka nav jāuzstāda un jāņem nost tradicionālie reliņi, tie arī palīdz taupīt degvielu, jo tiek samazināta frontālā pretestība, turklāt braukšana ir klusāka, pateicoties mazākam vēja troksnim.

Dažādi jumta augstumi

L1 H1 versijā pieejama plaša 6,0 kubikmetru kravas telpa, kad ir uzstādīta starpsiena, bet L2 H1 – 6,8 kubikmetru kravas telpa. Abi modeļi ir pieejami arī H2 (augstā jumta) versijā, kas palielina attālumu no kravas nodalījuma grīdas līdz griestiem līdz iespaidīgam augstumam – 1,76 m, lielākajā L2 H2 modelī radot 8,3 kubikmetru maksimālo kravas nodalījuma ietilpību.

Īpaša aizsardzība kravas nodalījuma grīdai

Papildaprīkojumā pieejamais viegli tīrāmais kravas nodalījuma grīdas ieliktnis nodrošina, ka jums pašam nevajadzēs uzstādīt grīdas pārklājumu. Šis izturīgais ieliktnis ļauj preces viegli iestumt un izstumt, padara slaucīšanu un tīrīšanu ātrāku un vieglāku un palīdz saglabāt jūsu minivena atlikušo vērtību.

Praktiskākas, drošākas kravas stiprinājumu vietas

Kravas stiprinājumu vietas parasti ir novietotas uz grīdas. Taču tām var būt grūti piekļūt, cenšoties nostiprināt kravu. Tādēļ automobilī Transit Custom stiprinājumu vietas atrodas virs grīdas uz kravas nodalījuma sānu sienām. Tādējādi uz grīdas nav nekādu traucēkļu, padarot piekļuvi vieglāku, likvidējot vietas, kur uzkrāties netīrumiem, un ļaujot uzstādīt jauno viegli tīrāmo grīdas ieliktni. Gurnu un plecu augstumā ir papildu stiprinājumu vietas, kas iebūvētas automobiļa konstrukcijā un katra spēj noturēt 30 kg svaru.

Izcils kravas nodalījums un piekļuve tam

Transit Custom kravas nodalījums ir izcils no visiem aspektiem – kravas garuma, platuma (no riteņa arkas līdz riteņa arkai) un lietderīgā salona augstuma ziņā. Tādējādi tajā var pārvadāt uz grīdas novietotas standarta 8’ x 4’ paletes, trīs eiropaletes un, pateicoties unikālajai atverei starpsienā, līdz pat trīs metrus garus priekšmetus. Kopumā minivens piedāvā plašu sešu kubikmetru kravas telpu, kad uzstādīta starpsiena – un tas tikai īsās riteņu garenbāzes versijā L1. Garās riteņu garenbāzes versija L2 piedāvā 6,8 kubikmetru ietilpību. Savukārt slīddurvīm ir jauns fiksēšanas mehānisms, kas notur tās atvērtas, lai varētu iekraut kravu.

 

Mierīgāks prāts ar pretkorozijas garantiju

Transit Custom tiek piešķirta iespaidīgi gara 12 gadu pretkorozijas garantija.

Labāks apgaismojums vieglākai, drošākai kravas iekraušanai

Papildaprīkojumā pieejamās īpaši spožās, elektroenerģiju taupošās LED lampas kravas nodalījumā ir nenovērtējams palīgs, kad strādājat tumsā. Tās ir kārtējais vienkāršais, tomēr praktiskais jauninājums.

Garāki apkopes intervāli

Transit Custom Ford EcoBlue TDCi dīzeļdegvielas dzinēji ir īpaši ekonomiski, izturīgi un uzticami. Sastāvdaļas, kas pakļautas parastam nodilumam, veidotas tā, lai kalpotu ilgāk bez nepieciešamības veikt to apkopi. Piemēram, priekšējo un aizmugurējo riteņu piedziņas versijās ir palielināts eļļas nostādinātāja tilpums. Apkopes intervāli tagad ir līdz pat 58 000 km nobraukums vai divi gadi.