Ford ECOSPORT

Ford EcoSport ir vieds, spējīgs, jaudīgs un ekonomisks. Tas aprīkots ar progresīvo SYNC brīvroku sistēmu un 1,0 litra EcoBoost dzinēju (starptautiskā gada dzinēja titula ieguvējs trīs gadus pēc kārtas). Tas ir pilnīgi jauna tipa kompaktais apvidus automobilis.

Viens skatiens, un jūs jau saprotat, ka šis automobilis ir radīts ar konkrētu mērķi: augsts klīrenss, aizsargplāksnes priekšā un aizmugurē un ārpusē nostiprināts rezerves ritenis tam ir lielisks pierādījums.

Taču Ford EcoSport nav tikai automobilis praktiskam pielietojumam – tas ir kas daudz vairāk. SYNC ļauj veikt zvanus un vadīt mūzikas atskaņošanas funkcijas ar balsi. Un, kad jūs saņemat teksta ziņojumi, tikai pasakiet – un automobilis to nolasīs priekšā.

Automobilī Ford EcoSport ir arī virkne citu tehnoloģiju, kas radītas, lai padarītu katru braucienu tik drošu, ērtu un baudāmu, cik vien iespējams.

Piemēram, moderni dzinēji, kuru vidū ir arī 1,0 litra 3 cilindru EcoBoost (starptautiskā gada dzinēja titula ieguvējs trīs gadus pēc kārtas). Apvienojumā ar progresīvām pārnesumkārbām tie nodrošina ideālu līdzsvaru starp degvielas ekonomiju un jaudu, uz kuru var paļauties jebkurā brīdī.

Pievienojiet tam daudzpusīgu, klusu salonu ar virkni atjautīgu uzglabāšanas iespēju, un jūs iegūstat apvidus automobili, kas nav radīts tikai pilsētas džungļiem vien – tas ir spējīgs arī no tiem izlauzties.